Arkadaşa Çiçek

Hayatın en keyifli yanı dostluklardır. Hem iyi hem de kötü günlerinizde sizi hiç yalnız bırakmayan arkadaşlarınız da çiçeklerin en güzelini hak etmiyor mu? Arkadaşlarınıza çiçek göndermek ve onları mutlu etmek için arkadaşa çiçek kategorimiz içerisinden seçim yapabilirsiniz. Elbette sizlere sunduğumuz çiçeklerin ve aranjmanların tamamını özenle, sevgiyle ve ustalıkla hazırlıyoruz. Bu nedenle göz alıcı bir güzelliğe kavuşmalarını sağlıyoruz. 


Dilediğiniz tasarımı, dilediğiniz arkadaşa gönderebilirsiniz. İstanbul’un istisnasız her semtine ve her ilçesinde teslimat yapıyoruz. Sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor ve arkadaşa çiçek  kategorisi içerisinden en beğendiğiniz modeli kolaylıkla göndermenizi sağlıyoruz. Papatya çeşitlerinden garbela aranjmanlarına, lalelerden sümbüllere kadar pek çok farklı çiçek ile hazırladığımız bu özel aranjmanlar arkadaşınızı da mutlu edecek. 


En Güzel Çiçek Aranjmanları Burada!

Ayrıca birkaç farklı çiçek çeşidini bir arada kullanarak hazırladığımız özel aranjmanlara da göz atabilirsiniz. Renkleri ve duruşu ile enerjik bir görünüm sergileyen bu tasarımlar arkadaşa çiçek göndermek için oldukça ideal! Bu nedenle gönül rahatlığı ile rotanızı bu tasarımlara çevirebilirsiniz. Elbette farklı tasarım seçeneklerini de sizlere sunmayı ihmal etmiyoruz. 


Buket şeklinde dizayn edilen modellere alternatif olarak şık bir saksı içerisinde sunumu yapılabilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Özel saksı tasarımlarıyla buluşarak çok daha şık bir görünüm kazanmış olan bu modelleri hemen inceleyebilirsiniz. Ayrıca saksıda kaktüs ve sukkulent modellerini kullanarak da şık tasarımlar hazırladık.

 

İşyerlerinde aksesuar olarak da kullanılan bu özel tasarımlara da şans tanıyabilirsiniz. Özellikle iş arkadaşınıza göndermek için tercih edebileceğiniz bu tasarımlar, çok yer kaplamıyor ve bakımının da kolay olması ile ön plana çıkıyor. Farklı saksı çiçeklerine de göz atmayı ihmal etmeyin. Bu özel çiçekler de arkadaşınız için kalıcı bir hatıra olabilir. 


En Güzel Çiçek Aranjmanlarına Daha Fazla Ödemeyin!


Bu özel çiçekleri sizlere minimum fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Uzun süre diri görünümünü koruyacak ve muhteşem kokusuyla bulunduğu ortamın havasını bir anda değiştirecek bu özel çiçekler için daha fazla ödemeyin. Cazip fiyat ve hızlı teslimat gibi avantajlardan faydalanarak çiçek gönderme keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. 


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ