Babaya Çiçek

Babalar çiçeklerin en güzelini hak ediyor. Bu yüzden estetik görünümü, şık duruşu ve muhteşem enerjisiyle babanıza yakışacak tüm çiçekleri babaya çiçek kategorimiz içerisinde sizlere sunuyoruz. Tamamını en taze çiçeklerle hazırladığımız için seçtiğiniz çiçek uzun süre diri görünümünü koruyacaktır. Özellikle babalar gününde sevginizi anlatmanız için en özel çiçek aranjmanlarını seçebilirsiniz. 

Babanızın doğum gününde gönderebileceğiniz ve onlarca farklı çiçek arasından şık duruşu ile farkını belli edecek olan özel aranjmanlarımıza da yönelebilirsiniz. Farklı çiçek çeşitleri ile hazırladığımız aranjmanların oldukça dinamik ve şık bir görünüm sergilediğini bilmenizi isteriz. Bu nedenle babaya çiçek göndermek için önceliğinizi bu özel tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. 


Babanıza Göndermek İçin Saksı Çiçeklerine Göz Atın! 

Çiçek çeşitlerine pek çok farklı alternatif de sitemizde bulunuyor. Örneğin saksı bitkileri, babaların yaşam alanlarını dekore etmek için severek kullandığı objeler arasında yer alıyor. Balkonda, terasta ya da salonda bakımını yapabileceği, en güzel saksı bitkisi çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve babanıza bu özel bitkileri hediye edebilirsiniz. Bakımı en kolay olan saksı çiçekleri arasında prestijli duruşu ile ön plana çıkanlar da bulunuyor. 


Ayrıca teraryum çeşitlerinin de şık bir seçenek olduğunu hatırlatmak isteriz. Babanızın uzun süre hatıra olarak saklayabileceği anlamlı bir hediye de olabilen teraryumlar çalışma odalarında, salonlarda ya da ofislerde oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Özel günlerde babanızı mutlu etmek için, itina ile hazırladığımız ve canlı bitkilerle dekore ettiğimiz bu tasarımlara yönelebilirsiniz. 


Babanıza Çiçeklerle Sürpriz Yapın!

En özel çiçek çeşitleri ile babanıza şık bir sürpriz yapın. Hiç beklemediği sıradan bir günde babanıza bu mutluluğu yaşatabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kategorimiz içerisinden size göz kırpan çiçeği seçmeniz ve güzel bir mesaj eşliğinde babanıza ulaştırmamızı sağlamanız olacak. Bu sayede hoş bir sürprize de imza atmış olacaksınız. 


Sizler için olabildiğince farklı tasarımlar hazırlayarak beğeniye sunuyoruz. Bu sayede babanızın sevklerine en uygun çiçeği kolaylıkla bulabileceksiniz. Elbette uygun fiyat politikamız bu kategorimiz için de geçerli! En cazip fiyatlar eşliğinde dilediğiniz çiçeği babanıza ulaştırmamız için hemen siparişinizi bize iletebilirsiniz.

 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ