Masumluğu ve saflığı simgeleyen beyaz güllerin etkisi her daim bambaşkadır. Sizlere bu kategori içerisinde beyaz güller ile hazırladığımız en güzel aranjmanları sunuyoruz. Şık duruşu ile göz kamaştıran ve muazzam bir görünüm sunan bu tasarımlarla sevdiklerinizi özel günlerde mutlu edebilirsiniz. En taze güllerle hazırladığımız bu şık tasarımları sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. 


Beyaz gülleri farklı çiçeklerle de buluşturuyor ve sıra dışı bir güzellik elde ediyoruz. Farklı renklerde çiçek çeşitleri ve beyaz güller kullanarak hazırladığımız bu şık tasarımlara mutlaka göz atın. Muhteşem duruşları ile ön plana çıkan bu aranjmanlar sevgililer günü, anneler günü, yıldönümleri ya da doğum günleri gibi özel günlerde farklı bir çiçek aranjmanları göndermenizi sağlıyor. 


Beyaz Gül Aranjmanları ile Fark Yaratın!

Beyaz renkte lilyumlar, papatyalar gibi muazzam bir renk uyumu yakaladığımız aranjman çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Asil duruşları ile dikkat eken bu özel aranjmanlar beklentilerinizi karşılayacak bir şıklık sunuyor. Buket formunda dizayn ettiğimiz beyaz gül aranjmanlarına alternatif olarak sepet içerisinde sunumu yapılan tasarımlara da yönelebilirsiniz. 


Aynı zamanda şık bir vazo içerisinde hazırladığımız tasarımlar da bir hayli etkileyici bir seçim olabilir. Bu eşsiz aranjmanlar için İstanbul’un her semtinden siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Kentin tüm semt ve ilçelerine teslimat yapıyoruz. Bu özel aranjman modelleri açılışlara göndermeniz için de gayet ideal bir seçim olabilir. 


Düğün ve nişan törenlerine de beyaz gül aranjmanlarının bir hayli yakıştığını belirtelim. Düğün ve nişan gibi çeşitli organizasyonlara da hiç tereddüt etmeden bu tasarımlar arasından seçtiğiniz bir modeli gönderebilirsiniz. Mevsimin en güzel yeşillikleri ve cipsolar kullanarak süslediğimiz beyaz güller, yeşillikler içerisinde renklerini çok daha güzel yansıtıyor. 


En Uygun Fiyatlı Beyaz Gül Aranjmanları

Tüm bu aranjman çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Cazip fiyatlar eşliğinde sevdiklerinizi özel günlerde ya da sıradan günlerde mutlu etmek için yapmanız gereken sadece kategorimiz içerisinde bulunan çiçekler arasından dilediğinizi seçmek olacak. Bu sayede en özel çiçekleri gönderebilir ve sevginizi beyaz güllerle anlatabilirsiniz. Hemen şimdi siparişinizi tamamlayın. 


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ