Düğünlerin ihtişamına yakışan ve estetik duruşu ile göz kamaştıran çiçek çeşitlerini uzaklarda aramayın. En güzel çiçekleri size sunan sitemiz üzerinden en özel düğün çiçekleri  modellerine keyifle göz atabilirsiniz. Elbette sizlere sunduğumuz bu özel çiçeklerin tamamı mevsimin en zarif ve diri çiçekleri ile hazırlanıyor. Baş döndüren güzellikleri ise bu zarafetten kaynaklanıyor. 

Katılamadığınız düğünlere gönderebileceğiniz özel ferforje düğün çiçekleri  de seçenekleriniz arasında mevcut. Elbette prestijinize yakışacak bir tasarım göndermeniz için tüm çiçek aranjmanlarını büyük bir itina ile hazırlıyoruz. Farklı çiçekleri bir arada kullanarak enerjik görünen ve düğünlerin neşe dolu atmosferine uyum sağlayacak modelleri de seçenekleriniz arasında bulabilirsiniz. 


Düğün Tebrik Çiçeklerimizi İnceleyin!

Ayrıca evlenen yakınlarınızı tebrik etmek için gönderimini yapabileceğiniz çiçek buketleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Genellikle renkli çiçekler kullanarak hazırladığımız bu özel aranjmanlar arasında tek rengin hakim olduğu tasarımlar da yer alıyor. Aynı zamanda sadece laleler ya da sadece papatyalar gibi tek bir çiçekle sade ve bir o kadar da şık aranjmanlar da hazırladık. 

Oldukça gösterişli bir organizasyon ile hazırlanan düğünlere de yakışabilecek pek çok farklı alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Elbette tüm çiçek çeşitlerimizde olduğu gibi düğün çiçekleri için de sizlere en uygun fiyat avantajını sunmayı ihmal etmiyoruz. Gayet makul olan fiyatlar eşliğinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kır çiçeklerinden hazırladığımız özel aranjmanlarımıza da göz atabilirsiniz. 

Bu özel tasarımlar farkınızı ortaya koymanız için gayet ideal bir seçim olabilir. Düğün çiçekleri arasında hem geline hem de damada özel çiçek aranjmanları da hazırlıyoruz. Düğün salonlarını süsleyebilmeniz için özel olarak dizayn ettiğimiz modellere de mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu tasarımlar şıklığı ile göz alıcı bir duruş sergiliyor. 


Düğün Çiçekleri İçin Hızlı Teslimat Yapıyoruz!

Taze çiçeklerle hazırladığımız için canlı görünümünü uzun süre muhafaza edebilen bu özel çiçeklere hemen göz atabilirsiniz. Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişleri hem düğün salonlarına hem de nikah salonlarına teslim edebiliyoruz. İstanbul içerisinde tüm semtler ve tüm ilçeler için hemen siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz. Hızlı teslimat ilkemiz kapsamında siparişinizi kısa zamanda teslim edebiliriz.


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ