Güller

Çiçek dendiğinde akla ilk gelen gül oluyor. Çünkü tüm dünyada en çok tercih edilen, en çok gönderilen ve aynı zamanda en çok sevilen çiçeklerin başında güller gelir. Bu çiçeklerin popülerliğinin birkaç nedeni var. İlki sevginin çiçeği olmasıdır. Aynı zamanda muhteşem kokusu ile de pek çok çiçek çeşidinden ayrılabiliyor. Bununla beraber görünümü ile de bir hayli etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. 


BU şık çiçeklerle birbirinden güzel aranjmanlar hazırlıyoruz. Bu sayede sevginizi anlatmanız için sizlere en güzel güller ile hazırladığımız en özel aranjmanları seçenek olarak sunuyoruz. Sizler de bu tasarımlarla özel günlerde yakınlarınıza şık sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca aşkın çiçeği olan kırmızı güllerle hazırladığımız aranjmanlara da mutlaka göz atın. 


Kırmızı Güller Hiçbir Kadar Asil Olmamıştı!

Kırmızı güllerle dizayn ettiğimiz ve romantik görünümü ile ön plana çıkan dizaynlar sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi çiftler için özel olan günleri çok daha romantik kılabilir. Bu güllerle buket ve vazo içerisinde olmak üzere farklı formlarda çiçekler hazırlıyoruz. Elbette sadece kırmızı güllerle değil farklı renklerde güllerle de pek çok tasarıma imza atıyoruz. 


Beyaz güller asil görünümleri ile muazzam bir güzellik sunarken pembe güllerle de şıklığı ile göz kamaştıran tasarımlar hazırlayabiliyoruz. Aynı zamanda krem rengi güller ve beyaz güller ile hazırladığımız özel aranjmanları da mutlaka inceleyin. Güller gelin el buketi olarak da sıklıkla kullandığımız tasarımlar arasında bulunuyor. 


Gül Aranjmanları ile Yaşam Alanlarını Süsleyin

Ayrıca butik tasarımlar da hazırlıyor ve mekanlarınızı güllerin güzelliği ile buluşturmanızı da sağlıyoruz. Gül aranjmanları oteller, restoranlar, mağazalar ve daha pek çok mekanın süslemesinde dekoratif açıdan harika bir obje olabiliyor. Yaşam alanlarını ya da iş alanlarını süslemek için de hazırladığımız butik tasarım aranjmanlara göz atabilirsiniz. 

Tüm tasarımlar için sizlere en cazip fiyatları sunuyoruz. Uygun fiyat avantajından istifade ederek en özel gül aranjmanlarına hemen sahip olabiliriniz. Ayrıca sevdiklerinize teslim etmemiz için de hemen siparişinizi oluşturun. İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine hızlı teslimat ilkemiz kapsamında kısa sürede teslimat yaptığımızı bilmenizi isteriz. 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ