Hasta Çiçekleri

Hastalanan ya da kaza atlatan yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletebilmeniz için sizlere şık çiçek çeşitlerini sunuyoruz. Her biri özenle hazırlanan bu özel çiçekleri hasta çiçekleri kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Tamamı hastalık durumu düşünülerek hazırlandığından dilediğiniz çiçek aranjmanını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Bu kategoride çok yoğun bir kokuya sahip olmayan çiçekleri de kullandık.

 

Bu sayede tercihinizi kokusuz çiçeklerden yana yapabilir ve hastane ortamına da çiçek gönderiminde bulunabilirsiniz. Kokmayan hasta çiçekleri çeşitleri elbette şık duruşlarından hiçbir ödün vermiyor. Bu özel tasarımları ev adresine ya da iş adresine de gönderebilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine teslimat yapıyoruz. Sadece çiçeğinizi seçerek siparişinizi bize ulaştırmanız yeterli olacak. 


Saksı Çiçekleri ile “Geçmiş Olsun” Diyebilirsiniz!

İyi dileklerinizi saksı çiçekleri ile de iletebilirsiniz. Buket formunda hazırladığımız çiçekler ya da vazo içerisinde dizayn ettiğimiz çiçeklere alternatif olarak saksıda hazırladığımız çiçeklere de mutlaka göz atın. Bu özel tasarımlar daha kalıcı bir hatıra olması ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda hasta olan sevdiklerinize, iyi şans getirdiğine inanılan şans bambularından da gönderebilirsiniz. 


Bambu çeşitleri ile estetik bir şıklık kazandırıyor ve sizin beğeninize sunuyoruz. Dilediğiniz tasarıma hemen göz atabilirsiniz. Çiçek göndermek yerine daha farklı bir tasarımı ulaştırmamızı isterseniz şans bambularını seçin. Ayrıca teraryum çeşitlerinin de alternatifleriniz arasında yer aldığını hatırlatmak isteriz. Özenle hazırladığımız teraryumlar gayet başarılı bir seçim olacaktır. 


Mevsim Buketleri ile Şık Aranjmanlar Hazırladık! 

Mevsimin en güzel ve en renkli çiçeklerini kullanarak birbirinden şık aranjmanlar hazırladık. Siz de geçmiş olsun dilekleriniz için bu şık aranjmanlara yönelebilirsiniz. Bahar esintilerini andıran kokuları ve canlı renkleri ile neşe saçan bu özel aranjmanlar hem kadın hem de erkeğe gönderim için gayet uygun. Üstelik fiyatları da yüzleri güldürüyor. 

Kategorimiz içerisinde yer alan tüm çiçekler için sizlere en makul fiyatları sunuyoruz. Bu özel çiçekleri dilediğiniz adrese ulaştırmamız için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Minimum fiyat ve maksimum hızda teslimat ilkemiz kapsamında bütçenizi zorlamadan en güzel çiçekleri seçebilirsiniz. İstanbul’da dilediğiniz adrese hemen teslim etmemiz için hemen siparişinizi tamamlayın.


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ