Kadınlar Günü

Tüm kadınlar çiçeklerin en güzelini, en özelini hak ediyor. İşte bu nedenle kadınlara olan sevginizi ve saygınızı göstermenize olanak tanıyacak, en özel çiçek çeşitlerini sizlere kadınlar günü kategorisi içerisinde sunuyoruz. Bu özel tasarım çiçeklerin oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahip olmasını istedik. Çünkü doğanın en güzel rengi olan kadınlar, farklı çiçek çeşitlerinden hoşlanabiliyor. 


Siz de gönderim yapacağınız kişinin beğenilerine uygun bir seçim yapabilmek için, zengin seçenek yelpazesi sunan kadınlar günü kategorimiz içerisinden tercih yapabilirsiniz. Bu özel çiçekler annenize, eşinize ya da sevgilinize gönderebileceğiniz özel aranjmanları da kapsıyor. Aynı zamanda iş arkadaşınızı, komşunuzu ya da kardeşinizi de kadınlar gününde çiçek alma keyfinden mahrum bırakmayın. 


Her Kadının Sevdiği Çiçek Çeşitleri Burada! 

Eğer çiçek göndermek istediğiniz kişinin hangi çiçeklerden hoşlandığını bilmiyorsanız papatya aranjmanlarına yönelin. Çünkü papatyalar her kadının sevdiği çiçekler arasında yer alıyor. Ayrıca kır çiçekleri de yine beğenilen çiçeklerden bir diğeri oluyor. Tercihinizi renkli görünümü ile dikkat çeken mevsim buketlerinden yana da kullanabilirsiniz. Dolayısıyla renkli mevsim buketleri de her kadının sevdiği çiçekler arasında bulunuyor. 


Lale çeşitleri de kadınlar gününe yakışacak bir güzelliğe sahip. Sizlere farklı renklerle laleler kullanarak hazırladığımız pek çok aranjmanı da sunuyoruz. Kategorimiz içerisinde saksıda tekli ya da ikili orkide modelleri de bulunuyor. Orkideler özel görünümleri ile kadınların kalpleri ısıtan çiçekler arasında yer alıyor. 


Kadınlar Gününü Çiçeklerle Şenlendirin! 

Saksı çiçekleri de kadınlar için cazip bir seçenek olabiliyor. Evde ya da işyerlerinde çiçek bulundurmaktan hoşlanan kadınlar için siz de menekşeler gibi saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Gayet şık bir seçim olabilecek saksı çiçekleri de geniş bir alternatif yelpazesine sahip. Dilediğiniz çiçek için hemen siparişinizi bize iletebilirsiniz. 

İstanbul’un tüm semtleri ve aynı zamanda tüm ilçeleri için sipariş kabul ediyoruz. Dilediğiniz adrese teslimat yapmanızı sağlayabilirsiniz. Adres sıkıntısı yaşamadan siparişinizi bize ulaştırabilir ve en uygun çiçek fiyatları avantajından siz de faydalanabilirsiniz. Cazip fiyatlara eşlik eden cazip ödeme seçenekleri sayesinde siz de keyifle çiçek göndermenin mutluluğunu yaşayın!


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ