Özel Tasarım Çiçekler

Kişiye özel çiçek tasarımları hazırlayarak sevdiklerinizin kendini özel hissetmesini sağlıyoruz. Sizlere özel tasarım çiçekler kategorimiz içerisinde tamamı kişiye özel olan ve ender güzellikteki pek çok çiçek çeşidine göz atma imkanı tanıyoruz. Bu tasarımlar sadece özel günlerde değil sıradan bir günde sevdiklerinize sürpriz yapmanız için de son derece ideal bir seçim olacaktır. 


Çekici ve etkileyici görünümü ile ön plana çıkan kişiye özel çiçek aranjmanlarımız arasında çiçeklerle isim yazdığımız modeller de yer alıyor. Sevdiğiniz kişinin ismini çiçeklerle yazarak O’nu mutlu etmenize olanak tanıyoruz. Tüm özel tasarım çiçekler en taze çiçek çeşitleri ile hazırlanıyor. Bu nedenle diri ve şık görünümünü uzun süre muhafaza edebiliyor. Bu özel tasarım çiçeklerle tüm kalpleri ısıtabilirsiniz. 


Kişiye Özel Çiçek Tasarımlarına Göz Atın!

Çiçeklerin yanı sıra minyatür bitkiler ve çeşitli aksesuarlar ile hazırladığımız teraryum modellerine de göz atabilirsiniz. İçerisinde küçük bir dünya barındıran bu özel tasarımlar ile dilediğiniz atmosferi şık bir ortamda yaratabiliriz. Böylece tasarımların en özeline ve en güzeline sahip olmanızı sağlayabiliriz. 


Bu tasarımları hazırlarken olabildiğince farklı çiçek çeşitlerini kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylece gönderim yapacağınız kişinin sevdiği çiçeklerle hazırlanmış olan bir tasarımı seçebilmenize olanak tanıyoruz. Bu özel tasarımlar kişinin kendini özel hissetmesini sağlayacak olmasıyla da anlamlı bir hediye seçeneği olabiliyor. Tüm özel günlerde tercihinizi bu kategori içerisinde yer alan tasarımlardan yana yapabilirsiniz. 


Özel Tasarım Doğum Günü Çiçekleri 

Doğum gününde herkes çiçeklerin en güzelini almayı hak eder. Doğum günlerine özel çiçek aranjmanlarına göz atarken özel tasarım çiçekleri de incelemeyi sakın unutmayın. Çünkü bu özel günde en özel çiçeği siz vermek isteyebilirsiniz. Onlarca farklı aranjman arasında dikkat çekecek bir çiçek gönderimi yapmanızı sağlayacak pek çok tasarım sunuyoruz. 

Dilediğinizi seçerek İstanbul’un her semtine ya da her ilçesine teslimat yapmamızı sağlayabilirsiniz. Hızlı teslimat ilkemiz kapsamında seçtiğiniz tasarımı çok kısa bir sürede ulaştırıyoruz. Uygun fiyatlardan da faydalanarak kişiye özel çiçek aranjmanları arasından seçim yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilir ve mutlulukla gülen gözler görebilirsiniz.


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ