Özür Dileme

Kalp kırdığınızda onarmak için sadece özür dilemeniz yeterli olmayabilir. Aynı anda kalpleri yumuşatmanız da gerekiyor. İşte bu noktada devreye özür dileme çiçekleri giriyor. Sizler için itina ile hazırladığımız onlarca farklı çiçek buketi ile özür dilemenin en zarif yolunu seçebilirsiniz. Bu tasarımların tamamını tek bir kategoride inceleyebilir ve beğendiğiniz çiçeğin, özür mesajınız ile birlikte dilediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 


Son derece şık ve etkileyici görünen özür dileme çiçekleri arasında kırmızı güllerle özel olarak dizayn ettiğimiz modeller de yer alıyor. Bu tasarımlar eşinizden ya da sevgilinizden özür dilemenizi kolaylaştırması için itina ile hazırlandı. Tüm tasarımlarımızı en diri ve en taze çiçeklerle hazırlıyoruz. Estetik görünümleri ve iddialı duruşlarının ardından muhteşem güzellikleri yatıyor. 


Özür Dilemenin En Zarif Yolu Burada!

Papatya, lale, gül, garbela ya da orkide gibi hemen herkesin hoşlandığı çiçeklerle hazırladığımız bu özel aranjmanlar kalpleri yumuşatmanız için birebir! Güzel bir mesaj eşliğinde teslimatını yapabildiğimiz bu özel tasarımlar için İstanbul’un her semtinden sipariş verebilirsiniz. Kentin tüm semt ve ilçelerine teslimat yapıyoruz.

 

Sizlere sunduğumuz tasarımlar arasında farklı çiçek çeşitleri ile hazırladığımız özel aranjmanlar da yer alıyor. Örneğin laleler ve güllerle muhteşem bir güzellik sunan çok sayıda farklı tasarım hazırladık. Aynı zamanda farklı renklerde gül çeşitleri ile dizayn ettiğimiz oldukça zarif aranjman çeşitlerimiz de mevcut. Dilerseniz bu tasarımlarla şık bir sürpriz de yapabilirsiniz. 


Çiçeklerin güzelliğine vurgu yapan vazo modelleri ile de birbirinden şık çiçekler incelemeniz için hazır bekliyor. Bu tasarımlar arasında romantik görünümü ile ön plana çıkanlar da yer alıyor. Etkileyici görünümü ile tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacak olan bu şık aranjmanlarla siz de kendinizi zarif bir yolla affettirebilirsiniz. 


Özür Dileme Çiçeklerinde En Uygun Fiyatları Sunuyoruz!

Tüm bu tasarımlar için gayet makul düzeyde bir ödeme yapmanız yeterli oluyor. Sizlere en makul fiyatları sunarak kırdığınız tüm kalpleri onarmanız için güzel çiçeklerin özür dileme mesajınıza eşlik etmesini sağlıyoruz. Bu şık tasarımlar uzun süre diri görünümünü koruyacak ve özür dileme mesajınızı karşı tarafa hatırlatmaya devam edecek.

 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ