Sepet Aranjmanlar

Bir sepet dolusu çiçekten daha güzel ne olabilir? Hasır sepetlerle hazırladığımız ve muhteşem görünümü ile beğeni kazanan sepet aranjmanlar incelediğiniz bu kategoride yer alıyor. Tamamı özenle hazırlanan ve çiçeklerin en güzelleriyle renkli bir görünüm sunan bu tasarımları hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Şıklığı ile göz kamaştıran aranjmanları dilediğiniz adrese ulaştırabiliriz. 


Papatya çeşitleri ile hazırladığımız özel sepet aranjmanlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. En güzel papatyaları kullanarak dizayn ettiğimiz bu tasarımlar sevdiklerinizin özel günlerine mutluluk ve neşe katacak. Aynı zamanda güllerle de birbirinden şık aranjman çeşitleri hazırladık. Bu tasarımlar özellikle çiftler için anlamlı bir tercih olabilir. 


Sevgililer Gününe Özel Sepet Gül Aranjmanlarına Göz Atın!

Sevgililer günü ya da yıldönümlerinde gönderime uygun olan kırmızı gül aranjmanlarına sepetlerin samimi atmosferi de eklenince ortaya muazzam bir şıklık çıkıyor. Bu şıklık sevgilinizi ya da eşinizi de sevindirecek. Özel günlerinizi çok daha anlamlı kılmanız için bu tasarımlara göz atarak hemen siparişinizi iletebilirsiniz. Sizin istediğiniz, ileri bir tarih için de sipariş verebilirsiniz. 


Dilerseniz kırmızı ve beyaz güllerle hazırladığımız ve oldukça canlı bir duruş sergileyen modellere de yönelebilirsiniz. Elbette sepet aranjmanlarımızda sadece gülleri kullanmıyoruz. Kır çiçeklerinden hazırladığımız ve muhteşem kokusu ile büyüleyen modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Mevsim çiçekleri ile bir hayli gösterişli aranjmanlar da hazırlamayı ihmal etmedik. 


En Güzel Sepet Aranjman Modellerini Hemen İnceleyin!

Lilyum çiçekleri geniş yaprakları ile sepetlere çok yakışıyor. Bu yüzden alternatifleriniz arasına lilyum çiçekleri ile hazırladığımız bu muazzam güzellikleri de ekliyoruz. Lilyumlara eşlik eden beyaz güllerle donattığımız büyük bir sepet dolusu çiçek, mutlu etmeniz için yeterli olacak. Üstelik bu tasarımlar uygun fiyatları ile de yüzleri güldürüyor. 

Tüm sepet aranjmanlarımızda en taze çiçekleri ve en kaliteli sepet modellerini kullanıyoruz. Bu özel aranjmanları açılışlar ve katılamadığınız davetler için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca karışık aranjman modelleriyle etkileyici bir seçim yapabilirsiniz. Cazip fiyat avantajından faydalanarak en gösterişli aranjman modelini seçebilir ve istediğiniz adrese kısa zamanda ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ