Sevgililer Günü

Çiftler için yılın en romantik günlerinden biri de sevgililer günüdür. Elbette bu özel güne yakışacak ve romantik görünümü ile dikkat çeken çiçek modelleri hazırlamayı ihmal etmiyoruz. Sevgi ile hazırladığımız bu özel çiçekleri de sizlere sevgililer günü kategorimiz içerisinde sunuyoruz. Seçeneklerinizin büyük bölümü aşkı ve derin sevginin simgesi olan kırmızı gül aranjmanlarından oluşuyor. 

Fakat sıra dışı seçimler yapmak isteyenleri de unutmadık. En taze kırmızı güller sevgililer günü için ideal bir tercih olabilir. Sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz kırmızı gül aranjmanlarını buket formunda tercih edebilir ya da şık bir vazo içerisinde dizayn ettiğimiz modellere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda kutu içerisinde hazırladığımız tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. 


En Romantik Sevgililer Günü Çiçeklerine Göz Atın!

Buram buram aşk kokan bu özel aranjmanlar kırmızı güllerin en zarif ve en estetik formunu yansıtıyor. Çeşitli malzemelerle süslediğimiz ve güzelliğini çok daha üst noktaya taşıdığımız çiçeklere de kolaylıkla sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere sadece kırmızı güllerin büyüleyen güzelliğini ön plana çıkaran modelleri de sunuyoruz. Ayrıca gösterişli duruşuyla dikkat çeken tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. 

Bu şık dizaynlar arasında şık bir kutu içerisinde sunumu yapılabilecek modeller de bulunuyor. Fakat sürekli kırmızı gül göndermek istemeyenler için de masumluğun simgesi olan papatya modellerinden özel tasarımlar hazırladık. Aynı zamanda farklı çiçek çeşitleri ile fark yaratmak isteyenler de kategorimiz içerisinde pek çok alternatif bulabilecek.

 

Farklı Sevgililer Günü Çiçeklerini İnceleyin!

Kırmızı güllerin farklı çiçekler ile bir arada kullanıldığı tasarımları da inceleyebilirsiniz. Ayrıca rengarenk mevsim buketlerinin de sevgilinizi mutlu etmek için ideal bir tercih olabileceğini belirtmeliyiz. Renkli çiçekler her daim neşe ve sevinç kaynağıdır. Siz de hiç tereddüt etmeden renkli buketlere göz atabilirsiniz. 

Tüm çiçek çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunmayı ihmal etmiyoruz. Ödeme kolaylığı ve hızlı teslimat gibi farklı avantajlarla çiçek gönderme keyfini taçlandırıyoruz. İstanbul’un tüm semtleri için sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede çiçeğinizi eşinize ya da sevgilinize ulaştırmamız mümkün olacak. 


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ