Çiçekler muazzam güzellikleri ve yaydıkları pozitif enerji ile mutluluk kaynağı olabiliyor. Ancak dalından koparılan her çiçek solmaya ve yaprak dökmeye mahkum. Elbette şoklanmamışsa… Sizlere asla solmayacak ve yaprak dökmeyecek güller de sunuyoruz. Bu özel çiçekleri şoklanmış ölümsüz güller kategorimizde görebilirsiniz. Her biri ilk günkü tazeliğini ve muazzam görünümünü koruyacak olan bu şık ve etkileyici çiçekler sonsuz dek yaşıyor.

 

Özel bir teknik uygulayarak şokladığımız ve bu sayede ölümsüz olmasını sağladığımız şoklanmış ölümsüz güller arasında aşkın ve tutkunun çiçeği olan kırmızı güller de bulunuyor. Bu özel tasarımları en özel günlerde sevgilinize ya da eşinize gönderebilirsiniz. Bu sayede sonsuza dek canlı kalacak çiçeklere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Hiç Solmayan Güller Sitemizde!

Çok sayıda farklı gül çeşidi ile hazırladığımız bu tasarımlar canlı renklerini de koruyor. Elbette uygulanan şoklama yöntemi nedeniyle zamanla yapraklarını da dökmüyor. Dekoratif açıdan yıllarca kullanabileceğiniz bu özel çiçekler sizi suni çiçekle yaşam alanlarınızı dekore etme derdinden de kurtuluyor. Hem gerçek çiçekler kullanabilir hem de daima muhteşem görünmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Şoklanan güller ile sevdiğiniz kişinin doğum gününde ya da yıldönümlerinizde O’nu mutlu edebilirsiniz. Her biri muazzam görünümü ile de ön plana çıkan bu tasarımlar için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. İncelediğiniz bu özel gülleri sizlere en cazip fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Üstelik gayet şık bir görünüm almalarını da sağlıyoruz.

 

Şoklanmış Güller İçin En Uygun Fiyatlar 

İstanbul’un her semtine ve her ilçesine bu özel gülleri teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. Bu tasarımlar için sitemiz üzerinden, dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ileri bir tarih için de sipariş verebileceğinizi belirtmek isteriz. Özel günler için şimdiden siparişinizi iletebilirsiniz. Bu durumda özel günleri siz unutsanız da biz asla unutmuyor ve zamanı geldiğinde siparişinizi teslim etmek için kapıyı çalıyoruz. 

Şoklanan özel gül çeşitleri için de şimdiden siparişinizi ulaştırın. Bu özel çiçekleri sizlere cazip fiyatlarla sunmanın keyfini biz de yaşıyoruz. Siz de unutulmayacak ve sonsuza dek yaşayacak olan güllerin göndermenin keyfini hemen yaşayabilirsiniz. Avantajlı fiyat fırsatını kaçırmayın!


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ