Yüzyıllar önce tesadüfen bir botanik uzmanı tarafından keşfedilen ve günümüzde dekoratif açıdan ciddi bir popülerlik kazanmış olan terrarium çeşitleri bir kara akvaryumu olarak sizin de yaşam alanlarınızı süsleyebilir. Bu tasarımlarda boyu çok uzamayan minyatür bitkiler, toprak ve çeşitli aksesuarlar kullanılıyor. Amaç ise cam bir fanus içerisinde küçük ama büyüleyici bir atmosfer yaratmak! 


Kimi zaman hayalleri süsleyen bir bahçeyi, kimi zaman ise su altını canlandırabilen bu eşsiz tasarımlar günümüzde güçlü bir hediye alternatifi haline geldi. Bu tasarımlar istenen her temada hazırlanabiliyor. Örneğin bebek sahibi olan bir yakınınızı tebrik etmek için bebek temalı bir terrarium gönderebilirsiniz. Evlenen yakınlarınızın bu mutluluğuna ortak olmak için evlilik temalı olarak hazırlanmış bir modele yönelebilirsiniz. 


Teraryum Bakımı Oldukça Kolay!

Bu tasarımlarda canlı bitkiler kullanıldığından bakımının da yapılması gerekiyor. Ancak bakımının son derece kolay olduğunu da belirtmeliyiz. Sadece ideal oranda sulanması bu tasarımların ilk günkü görünümünü koruması için yeterli oluyor. Şayet tasarımda budanması gereken bitkiler kullanılmış ise zamanında budama işlemini de zahmetsizce yapabilirsiniz.

 

Çiçek bakımından çok daha zor olmayan bu eşsiz tasarımları yaşam alanlarınızı dekore etmek için de kullanabilirsiniz. Bambaşka bir görünüm sunan bu eşsiz tasarımlar evinizde ya da işyerinizde küçük ve sevimli bir dünya olarak mevcudiyetini koruyabilir. Artık yatak odalarında ya da misafir odalarında dahi bulundurulabilen bu çalışmalar, çiçek yerine de sıklıkla gönderiliyor. 


En Uygun Fiyatlı Teraryum Çeşitlerine Göz Atın! 

İstanbul’un tüm semtlerinden sipariş kabul ettiğimizi belirtmek isteriz. Dilediğiniz semt ve ilçeden sipariş verebilir ve kısa zamanda teslimatı gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Bu özel tasarımlar, çiçek çeşitlerine nazaran daha kalıcı bir hediye olmasıyla da ön plana çıkıyor. Hediye olarak yolladığınızda hoş bir hatıraya dönüşebiliyor. 

Teraryum çeşitleri ile yaşam alanlarınızı dekore etmeniz için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Sizlere itina ile hazırladığımız bu tasarımlar için cazip fiyatlar sunuyoruz. Üstelik yılın çeşitli dönemlerinde değil, tüm yıl boyunca en uygun fiyat avantajından faydalanmanızı sağlıyoruz. Hemen şimdi en özel tasarımlara göz atarak beğendiğiniz teraryumlar için sipariş verebilirsiniz. 


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ