Görkemli törenlerle gerçekleştirilen açılışlara firmanız ya da şahsınız adına çiçek göndermek istediğinizde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere açılış düğün çiçekleri kategorimiz içerisinde en güzel çiçek aranjmanlarını sunuyor ve uygun fiyat avantajından da faydalanmanızı sağlıyoruz. Tüm kurum, kuruluş, dernek ve işyeri açılışlarına uygun bir dizayna sahip olan tasarımlar arasından dilediğinizi seçerek hemen teslimatını gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. 


Güller, menekşeler, garbela çiçekleri, papatya ve lalaler gibi en güzel çiçeklerle dizayn ettiğimiz açılış düğün çiçekleri sadece açılışlar için değil, düğünler için de ideal bir seçim olabilir. Düğünlerin coşkulu atmosferine uyum sağlayabilecek ve enerjik görünümü ile dikkat çeken bu tasarımlara da hemen göz atabilirsiniz. 


Prestijinize Yakışacak Açılış Çiçekleri Sitemizde!

Firma ya da şahıs adına gönderimi yapılabilen bu çiçeklerin üzerine isminizi ya da firma adını yazarak da teslimat yapabiliyoruz. Dilerseniz açılış ya da düğünlere gönderim için ferforje çeşitleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda muazzam duruşu ile ön plana çıkan çelenk modellerine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Tüm bu tasarımları en taze çiçeklerle hazırladığımız için uzun süre canlı görünümünü muhafaza edebiliyor. Aynı zamanda hazırladığımız tüm tasarımların oldukça dolgun ve yoğun bir çiçek görünümüne sahip olduğunu da belirtmek isteriz. Prestijinize uygun bir seçim yapmak için sitemizde size sunulan aranjman, ferforje ya da çelenk modelleri arasından tercih yapmanız yeterli olacak. 


Estetik Duruşuyla Göz Kamaştıran Açılış ve Düğün Çiçekleri

Tüm bu tasarımlar renk uyumu ve estetik duruş bakımından da beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Birbiri ile uyumlu bir duruş sergileyen çiçekleri bir arada kullanarak rengarenk aranjman modelleri de hazırladık. Bu renkli tasarımlar dinamik görünümleri ile onlarca farklı çiçek arasında kendini belli ediyor. Dilediğiniz model için hemen siparişinizi iletebilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine teslimat yapmaktayız. 

Bu arada sizlere sunduğumuz tüm tasarımlar için en uygun fiyat avantajından da faydalanabileceğinizin altını çiziyoruz. Cazip fiyatlarımızı tüm yıl boyunca koruyor ve ayırdığınız bütçe ile en gösterişli tasarımı seçmenize olanak tanıyoruz. Bu şık aranjmanlara hemen göz atın ve siz de prestijinize yakışacak bir çiçek seçimi yaparak siparişinizi tamamlayın.

 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ