Çiçekler artık sadece sepet ya da vazoda hazırlanmıyor. Artık şık bir kutu içerisinde muazzam bir dizayn eşliğinde de çiçek siparişi verilebiliyor. Sizler için hazırladığımız bu tasarımları kutu aranjmanları kategorisi içerisinde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımlar için hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu arada sizler için kırmızı güllerle de kutu içerisinde romantik aranjmanlar hazırladık. 


Sevgililer günü gibi özel günlerde harika bir seçim olabilecek kırmızı gül kutu aranjmanları arasında beyaz ve kırmızı gülleri bir arada kullandığımız modeller de yer alıyor. Aynı zamanda farklı renklerde güller ya da farklı çiçekler ile de şıklığı ile göz kamaştıran aranjmanlar hazırladık. Sevgilinizin ya da eşinizin doğum gününde de bu şık tasarımlara yönelebilirsiniz. 


Romantik Duruşuyla Büyüleyen Kutu Aranjmanları  

Son derece şık duruşunun yanı sıra romantik bir görünüm sergilemesi ile de ön plana çıkan kutu aranjman çeşitleri arasında sevdiğiniz kişinin isminin çiçeklerle yazıldığı modeller de var. Ayrıca isminin baş harfinin yazdığı kutu tasarımlar da seçenekleriniz arasında mevcut. Bu özel tasarımlarda süsleme amacıyla cipso ve yeşillikler kullandığımız modeller de yer alıyor.

 

Klasik buket gönderimi yapmak yerine daha farklı bir çiçek aranjmanı göndermek isteyenler için ideal bir seçenek olabilen bu aranjmanlar yeni bebek tebrikleri ya da terfi tebrikleri gibi amaçlarla da tercih edilebilir. Aynı zamanda geçmiş olsun dileklerinin iletilmesi yahut özer dileme mesajının ulaştırılması için de bu tasarımlara göz atabilirsiniz. 


Kutu Aranjmanları Her Durumda Gönderime Uygun!

Bu özel tasarımlar tüm gönderim durumlarına uygun bir görünüme sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Yeni işe başlayan ya da iş yeri açan yakınlarınızı tebrik etmek ve iyi şans dilemek için de bu özel tasarımlar arasından birini seçebilirsiniz. Sevgilinize, eşinize, annenize, arkadaşınıza, öğretmeninize bu özel aranjman çeşitlerinden rahatlıkla gönderebilirsiniz. 

Sizlere kutu aranjman modelleri için en cazip fiyatları sunuyoruz. Uygun fiyat avantajını siz de bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sitemizde yer alan tasarımlardan birini seçmeniz ve hemen siparişinizi bize iletmeniz olacak. Bu sayede en hızlı şekilde seçtiğiniz kutu aranjmanı, istediğiniz adrese iletebiliriz.

 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ