Gelinler hayatlarının en özel günü olan düğünlerinde taşıdıkları el çiçeğinin de özel olmasını ister. Bu nedenle gelinler için en özel buket modellerini hazırlıyor ve gururla beğeninize sunuyoruz. Farklı gelinlik modelleri ya da farklı düğün konseptleri için uygun olan gelin buketleri çeşitlerine kategorimiz içerisinden göz atabilirsiniz. Tüm tasarımlarımızı itina ile hazırladığımız için tümü göz alıcı bir güzellik sunuyor. 

Özellikle beyaz renkte güller ya da goncalar ile hazırladığımız gelin buketleri modellerine mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu tasarımlar saflığı ve temizliği simgeleyen bembeyaz güllerle büyüleyen bir güzellik kazanıyor. Aynı zamanda gelinliklerin çok daha romantik ve masum görünmesine de yardımcı oluyor. 


En Güzel Gelin Buketi Sizin Olmalı!

Seçenekleriniz elbette sadece beyaz gül ve goncalarla hazırlanan bu özel tasarımlardan ibaret değil. Aynı zamanda zambaklar ve sümbüllerle hazırladığımız özel aranjmanları da inceleyebilirsiniz. Kurdele, tül ya da farklı malzemeler ile süsleyerek baş döndüren bir güzellik kazanmasını sağladığımız bu özel aranjmanlar zarafetinizi de taçlandıracak. Çok daha zarif ve şık görünmenize yardımcı olacak bu özel buketleri sizin için de hazırlayabiliriz. 


Dilerseniz sizin istediğiniz bir çiçek çeşidi ile şık bir gelin buketi hazırlayabiliriz. Beyaz papatyalar, garbela çiçekleri, laleler ve daha pek çok çiçek çeşidi ile en şık gelin buketlerini bu kez sizin için hazırlayabiliriz. Teslim ettiğimiz çiçekle mutlu olan gelinlerimizden bizi de siz olabilirsiniz. Bu tasarımlar için siparişlerinizi bize haftanın 7 günü ve 24 saati, sitemiz üzerinden ulaştırabilirsiniz. 


Zarafet Abidesi Gelin Buketlerini Biz Hazırlıyoruz!

Sizlere hem salon düğünleri hem de kır düğünleri için hazırladığımız birbirinden şık buket modellerini sunuyoruz. Bu sayede hayal ettiğiniz düğüne, hayalinizdeki gelin buketiyle giriş yapmanıza yardımcı oluyoruz. En taze çiçekler ile hazırladığımız bu aranjmanlar, gece boyunca canlı görünümünü koruyabiliyor. 

Solmadan ve herhangi bir sorun yaşamadan size eşlik edecek olan gelin buketleri için minimum fiyat avantajı da sunuyoruz. Beğendiğiniz çiçeklerle hazırladığımız tasarımlarla zarafetinizi ikiye katlamak için yüksek rakamlarla ödeme yamanız gerekmez. En güzel gelin buketleri arasından gönlünüzce seçim yapabilirsiniz. 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ