Buketler

Çiçek dendiğinde akla ilk gelen tasarımlar buket oluyor. En zarif ve en güzel çiçeklerle hazırlanan şık bir buket, en etkileyici hediye seçeneğine dönüşebiliyor. Sizler için hazırladığımız birbirinden şık buketler muhteşem kokulu çiçekleri ve süslemeleriyle göz alıcı bir güzellik sunuyor. Sizlere bu kategorimiz içerisinde oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesini sunuyoruz. 


Farklı renklerde çiçeklerle hazırladığımız karışık arajman buketler de inceleyebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda tercihinizi sadece tek bir çiçek türü ile hazırladığımız buket modellerinden yana kullanabilirsiniz. Sade görünümü ve elit duruşu ile ön plana çıkan bu tasarımlar hem özel günlerde hem de sıradan günlerde göndermeniz için uygun olabilir. 


Doğum Günlerine Özel Renkli Çiçek Buketleri 

Karışık renkli tasarımlar ise çok daha dinamik ve neşeli bir atmosfer yaratıyor. Doğum günleri gibi coşkulu günler için rotanızı bu rengarenk çiçek buketlerine çevirebilirsiniz. Elbette buket tasarımlarında beğenilen tüm çiçekleri kullanıyoruz. Muazzam kokusu ile baş döndüren lilyumlar, asil duruşları ile ön plana çıkan güller sıklıkla kullandığımız çiçekler arasında yer alıyor. 


Hemen her kadının sevdiği bir çiçek olan papatyalar, geniş yaprak görünümü ile ön plana çıkan gerbera çiçekleri de buketlerimizin yıldızı olabiliyor. Sıra dışı bir asalet sergileyen laleler de en şık tasarımlarımızda kullandığımız çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu çiçeklerle muhteşem aranjmanlar hazırlarken en özel süslemeleri kullandığımızı da bilmenizi isteriz.

 

Buket Çiçek Çeşitlerinde İndirimli Fiyatlar 

İstanbul’un herhangi bir adresine teslimat yapmamız için sipariş verebilirsiniz. İleri bir tarihte teslimat yapmamız için de sitemiz üzerinden şimdiden siparişinizi iletebilirsiniz. Bu sayede özel günlerde çiçek göndermeyi unutma riskinizi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Sizlere buket çeşitlerini en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. 

Aynı zamanda bazı buket tasarımları için de ekstra indirimler uyguluyoruz. Cazip fiyatlar eşliğinde en gösterişli ya da en göz alıcı güzelliğe sahip olan çiçeği seçebilirsiniz. Hızlı ve kolay çiçek siparişi vermenin en keyifli yolu olan sitemiz üzerinden hemen seçiminizi yapın ve bize istediğiniz çiçeği ve adresi iletin. En kısa zamanda siparişinizi ulaştıralım!


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ