Aranjmanlar

Çiçeklerin her biri eşsiz bir güzelliğe sahip ve her birinin güzelliği çok farklı bir görünüm sunuyor. Bu güzellikler bir araya geldiğinde ise ortaya baş döndüren, büyüleyici bir duruş çıkıyor. İşte bu yüzden sizler için en özel ve en güzel çiçeklerle aranjmanlar hazırlıyor ve bu büyüleyici güzelliğe tanık olmanızı sağlıyoruz. Sevdiklerinize çiçek göndermek için en özel aranjman modellerine de göz atabilirsiniz. 


Elbette bu şık dizaynlar arasında pek çok farklı çiçek çeşidine rastlayabilirsiniz. Sizler için özenle hazırladığımız aranjmanlar güller, papatyalar, lilyumlar, garbela çiçekleri, sümbüller, laleler ve daha pek çok çiçekten oluşuyor. Aynı zamanda mevsimin en güzel yeşillikleri ve cipsolar gibi çeşitli süslemelerle aranjmanları göz alıcı bir güzelliğe bürüyoruz.

 

En Gösterişli Çiçek Aranjmanlarını Gördünüz mü?

Muazzam görünümü ile dikkat çeken gösterişli aranjman çeşitleri ile tüm özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Açılışlar gibi çeşitli organizasyonlara göndermeniz için de son derece ideal olan bu gösterişli tasarımlar, prestijinize uygun bir çiçek gönderme şansını size sunacak. Açılışların yanı sıra düğün ve nişan gibi çeşitli organizasyonlar için de bu şık aranjmanları gönderebilirsiniz. 


Elbette seçenekleriniz oldukça geniş bir yelpazeden oluşuyor. Bu şık dizaynlar arasında farklı renklerde çiçekler kullanarak hazırladığımız modellere alternatif olarak sadece tek bir renkte olan çiçeklerle dizayn ettiğimiz tasarımlar da mevcut. Estetik açıdan tamamı muhteşem bir güzellik sunuyor. Dilediğiniz tasarımı istediğiniz herhangi bir adrese kısa zamanda teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. 


Aranjman Çeşitlerinde En Uygun Fiyat Avantajı 

Şıklığı ile göz kamaştıran bu tasarımlar için sizlere en uygun fiyat avantajını sunmayı ihmal etmiyoruz. Cazip fiyatlar sayesinde tercihinizi gösterişli ve gayet ihtişamlı bir duruş sergilemesi ile ön plana çıkan aranjmanlardan yana kullanabilirsiniz. Minimum rakamlarla ödeme yapma fırsatını kaçırmayın. 

Bu şık tasarımlar için siparişinizi sitemiz üzerinden haftanın 7 günü ve günün 24 saati verebilirsiniz. Dilerseniz özel günler için, ileri bir tarihe yönelik olarak da sipariş verebilirsiniz. Sizin belirttiğiniz tarihte teslimat yapabiliriz. İstanbul’un tüm semt ve ilçelerinden sipariş kabul ediyor, çiçek teslimatı yapıyoruz. 


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ