Son derece etkileyici görünümü ve muazzam kokusu ile dikkat çeken orkide her dönemin en popüler çiçekleri arasındaki yerini korumayı başarıyor. Kadınların büyük ilgi gösterdiği orkide çeşitlerini sizlere bu kategori içerisinde sunuyoruz. Tek dal ya da çift dal orkideler muazzam görünümleri ile siparişinize hazır! Özel günlerde sevdiklerinizi bu muhteşem çiçekle mutlu edebilirsiniz. 


En Güzel Orkide Çeşitleri Sitemizde!

Sizlere saksı içerisinde özel olarak yetiştirdiğimiz orkide çeşitlerini de sunuyoruz. Muazzam renkleri ve sıra dışı görünümleri ile orkideler yaşam alanlarınızı dekore etmeniz için de kullanabileceğiniz çiçekler arasında yer alıyor. Evinizi ya da ofisinizi bu muhteşem çiçeklerle donatabilir ve gayet şık bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca orkidelerin yoğun ve güzel kokusunu mekana yayması da yaşam alanlarınızın bambaşka bir atmosfere bürünmesini sağlayacaktır. Sadece sevdikleriniz için değil, kendiniz için de şık orkideler için sipariş vermeyi unutmayın. Bu şık çiçekler pozitif enerjisi ile de sizi mutlu edecek! Orkide çiçeklerinin bakımı oldukça kolay ve zorlanmadan sulamasını, bakımını yapabilirsiniz.

 

Farklı renkleri farklı anlamlar ifade eden bu özel çiçekleri sevgililer günü, anneler günü ya da yıldönümleri gibi özel günlerde gönderebilirsiniz. Orkidelerin kadınlar günü için de gayet ideal bir seçim olabildiğini belirtelim. Aynı zamanda sevdiklerinizin doğum günlerinde buket çiçekler yerine kalıcı bir çiçek göndermek isterseniz, hiç tereddüt etmeden orkide çeşitlerine yönelebilirsiniz.

 
En Uygun Fiyatlı Orkide Çeşitlerine Göz Atın!

Bu özel tasarımlar iç mekanları süslemek için harika bir seçenek olabiliyor. Oldukça güçlü bir yapıya sahip olmaları nedeniyle uzun süre solmadan canlı kalabiliyorlar. Ayrıca muhteşem yaprak görünümleri ile hoş bir dekoratif obje de olabildiklerini belirtelim. Siz de yaşam alanlarınızı bu özel çiçeklerden mahrum bırakmayın. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Bu özel çiçekleri sizlere en cazip fiyat avantajıyla sunuyoruz. Beğendiğiniz orkidelerin siparişinizi hemen bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca özel günler için, ileri bir tarihe yönelik de sipariş verebilirsiniz. Sizin istediğiniz tarihte teslimat yapabiliriz. Böylece özel günleri unutma riskinden de kurtulmuş olursunuz. İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine teslimat yapıyoruz.


  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ