Sevgiliye Çiçek

Romantik çiftler için özenle hazırladığımız aşk dolu çiçek çeşitlerini sizlere bu kategoride sunuyoruz. Sevgilinizi mutlu etmek için bu romantik çiçekler arasından seçim yapmanız ve siparişinizi bize iletmeniz yeterli olacak. Elbette çiftler için özel olan sevgiliye çiçek kategorimiz içerisinde aşkın çiçeği olan kırmızı güllerle hazırladığımız pek çok farklı aranjman da yer alıyor. Bu özel aranjmanlara mutlaka göz atın!


Sevgililer gününe özel kırmızı gül aranjmanları da hazırlayarak beğeniye sunduk. En taze ve en diri görünümlü güllerle yaptığımız tasarımlar arasında çeşitli süslemelerle göz alıcı bir güzelliğe kavuşan modeller de mevcut. Şık bir vazoda ya da buket şeklinde sunumu yapılabilecek güllere alternatif olarak kutuda çiçek modellerimiz de mevcut.

 

Kalpleri Isıtan Çiçek Aranjmanlarına Göz Atın! 

Sevgilinizin doğum gününde ya da tanışma yıldönümü gibi özel günlerde gönderebileceğiniz aranjman modelleri de sevgiliye çiçek kategorimiz içerisinde yer alıyor. Sadece kırmızı güllerle değil, farklı renklerde güllerle hazırladığımız özel tasarımlar sevgilinizi mutlu etmek için yeterli olacak! 


En özel günleri seçtiğiniz şık bir aranjman ile taçlandırmanız için sizlere geniş bir aranjman çeşidi yelpazesi sunuyoruz. Aynı zamanda mevsim çiçekleri ile hazırladığımız tasarımlara da göz atabilirsiniz. Kırmızı gül dışında, alternatif çiçek çeşitlerinden de romantik ve büyüleyen tasarımları sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Bu sayede sevgilinizin sevdiği çiçekleri kapsayan modellere de yönelebilirsiniz. 


Laleden papatyaya, lilyumdan sümbüle kadar tüm çiçeklerle dizayn edilen muazzam çiçek buketleri uzun süre diri görünümünü koruyabiliyor. Sizden gelecek özel bir mesaj eşliğinde, hiç beklemediği bir anda çiçek alan sevgilinizin yaşayacağı mutluluğu hayal edin. Sevgilinize sadece özel günlerde değil, sıradan günlerde de bu mutluluğu yaşatabilirsiniz. Çiçeklerin sevginizi sizin adınıza anlatmasına tanıklık edebilirsiniz. 


Sevgiliye Çiçek Göndermek İsteyenlere Uygun Fiyat Avantajı Sunuyoruz

Sevgilinize dilediğiniz zaman çiçek gönderebilmeniz için bütçenizi düşünmeniz gerekmiyor. Çünkü sizlere yılın tüm aylarında en makul fiyatları sunuyoruz. Aklınıza geldiği anda sitemize tıklayarak en özel aranjmanlar arasından seçim yapabilir ve çiçeğinizi sevgilinize en kısa sürede ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Bu arada sitemizde kırılan kalpleri onarabilecek güzellikte aranjmanlar da var. 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ