Yeni bir iş herkes için heyecan ve mutluluk demektir. Yeni bir işe başlayan ya da terfi alan sevdiklerinizin bu sevincine ortak olmak için yeni iş çiçekleri kategorisinde yer alan çiçekler arasından seçim yapabilirsiniz. Sizlere tüm iş arkadaşlarınıza da gönderime uygun olan çok sayıda farklı çiçek çeşidini bir arada inceleme şansını sunuyoruz. 


Bu çiçekler şık duruşları ve iş ortamına gönderim için uygun olmaları ile de ön plana çıkıyor. Yeni işyeri açan yakınlarınızı tebrik etmek için de yeni iş çiçekleri kategorimizde yer alan içeklere yönelebilirsiniz. Buket şeklinde hazırlanan çiçeklere alternatif olarak vazo içerisinde sunumu yapılabilecek olan aranjmanları da seçenekleriniz arasına ekledik. 


İşyerine Gönderime Uygun Çiçekler 

Hem erkeklere hem de kadınlara gönderim için uygun olan yeni iş çiçekleri arasında sade bir görünüm sunan ve sadelikten doğan şıklığı yansıtan tasarımlar da yer alıyor. Aynı zamanda gösterişli bir duruş sergileyen modelleri de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik. Oldukça şık duran ve ihtişamı ile dikkat çeken bu çiçekleri yöneticilerinizi terfi nedeniyle tebrik etmek için de gönderebilirsiniz. 


Bu özel kategori içerisinde itina ile hazırladığımız aranjmanlar da yer alıyor. Farklı çiçek çeşitleri ile hazırladığımız aranjmanlar arasında tek bir rengin hakim olduğu modeller de var. Aynı zamanda rengarenk görünümleri ile dikkat çeken ve dinamik duruşuyla göz alıcı bir güzellik sunan tasarımlara da hemen göz atabilirsiniz.

 

Yeni İş Çiçekleri İçin Daha Fazla Ödemeyin!

Taze çiçeklerle hazırladığımız buketlere alternatif olarak teraryum çeşitlerinin de yeni iş tebriklerine gayet uygun olduğunu belirtelim. Şık teraryum çeşitleri buketlerden daha kalıcı bir anı olacaktır. Ayrıca saksı bitkileri de özellikle iş yeri açan yakınlarınız için uygun olabilir. Dekorasyon amacıyla da kullanılan saksı bitkilerine de göz atmayı sakın unutmayın. 

Bu özel aranjmanlar için İstanbul’un herhangi bir semtinden sipariş verebilirsiniz. Kentin tüm ilçe ve semtlerine teslimat yapıyoruz. Aynı zamanda hızlı teslimat ilkemiz kapsamında siparişinizi çok kısa bir süre içerisinde ulaştırdığımızı da belirtmek isteriz. En cazip fiyatlar eşliğinde hemen siparişinizi oluşturun. 

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Çiçek Teslimatı

  • 7/24 SİPARİŞ İMKANI

  • MEMNUNİYET GARANTİSİ